چرا مشاوره انتخاب رشته؟

به کرات اتفاق افتاده است که دانشجویان پس از ورود به دانشگاه در مقطع ارشد یا دکتری، از انتخابی که داشته اند ( دانشگاه یا گرایش ) بسیار پشیمان می شوند و این پشیمانی گاه به انصراف از تحصیل نیز منجر می شود.

 

پس شک نکنید!

برای انتخاب رشته و دانشگاه افراد باید عوامل زیادی مانند گرایش و دانشگاه، محل سکونت، هزینه، رفت و آمد، آینده کاری و تحصیلی و … در نظر گرفت. این شرایط برای هر شخصی متفاوت است.

پس انتخاب رشته هر فرد هم خاص همان فرد خواهد بود. بنابراین اکیداً توصیه می شود که برای انتخاب رشته از صحبت فرد به فرد با یک متخصص دراین امور استفاده کنید.

فرآیند انتخاب رشته با استاد صفرپور چگونه است؟

انتخاب رشته فرآیندی نیست که در طی مدت زمان نیم تا یکساعت و یا آنهم بصورت عمومی انجام شده و با کیفیت و دقیق به پایان برسد بلکه نیاز به چندین ساعت و در چندین روز بررسی شرایط مختلف دارد و این روند باید طی چند روز انجام شود.

بدلیل حساسیت بالای انتخاب رشته و زمان کوتاه انتخاب رشته بدلیل تعویق کنکور، این فرآیند طی چند مرحله انجام می شود:

۱- برگزاری کلاس آنلاین و توضیحات عمومی گرایش ها و دانشگاه های مختلف ( روز شنبه و یکشنبه ۱۵ و ۱۶ شهریور )

۲- مشاوره خصوصی از طریق تماس تلفنی

۳- بررسی کدهای انتخاب رشته شما و خطاگیری

نکته مهم: کلاس انتخاب رشته برای دانشجویان مواد کنکوری ( کسانیکه از کلاس یا آزمون مواد کنکور استفاده نموده اند ) رایگان است. اما دوستانیکه علاوه بر کلاس مایل به استفاده از مشاوره خصوصی نیز هستند گزینه مشاوره خصوصی را در فرم زیر با ۵۰% تخفیف انتخاب نمایند.

 

پس از تکمیل فرم و ثبت آن، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

پس از تکمیل و ثبت فرم زیر، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  • ۰ تومان