تحصیلات تکمیلی در رشته مهندسی مواد و متالورژی بطور خاص اهمیت ویژه ای برخوردار است. کسب تخصص، تقویت رزومه برای اپلای، موقعیت های بهتر شغلی، از دلایلی است که دانشجویان ترجیح می دهند وارد تحصیلات تکمیلی ارشد و دکتری شوند. “مواد کنکور” مفتخر است که اولین مرکز تخصصی تحصیلات تکمیلی متمرکز مهندسی مواد و متالورژی بوده و توانسته در طول فعالیت خود نتایج درخشانی را کسب نماید.

ما تخصص را عامل موفقیت می دانیم از همین رو بطور ویژه در رشته مهندسی مواد و متالورژی تمرکز داشته ایم.

مواد کنکور چیست؟

مواد کنکور ،دپارتمان کنکور ایران مواد است که به صورت متمرکز بر خدمات آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد فعالیت می کند و مدت هاست خدمات متنوعی در اختیار داوطلبان می گذارد که نتیجه آن ورود صدها نفر از دانشجویان ما به مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی در دانشگاه های برتر بوده است.

خدمات مواد کنکور چیست؟

 • آزمون های آزمایشی

آزمون‌های آزمایشی برگزار شده با شبیه سازی کنکور اصلی در چندین مرحله و با بالاترین جامعه آماری به داوطلبان در سنجش خود یاری می‌رساند.

 • کلاس های حضوری و آنلاین

کلاس‌های مختلف درس و تست، نکته و تست و جمع بندی حضوری / آنلاین، در فصول مختلف سال برگزار می‌گردد و مواد کنکور از ابتدای کار به کیفیت سطح علمی و برگزاری این کلاس‌ها شهره بوده است.

 • مشاوره

مشاوره ها در قالب‌های مختلف در تهران و شهرستان‌ها خدمات مشاوره‌ای تخصصی توسط اساتید و مشاورین برتر ارائه می شوند. این خدمات برای داوطلبان رایگان است و سالانه صدها نفر از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی از این خدمات استفاده می‌کنند.

 • انتشارات

تالیف و چاپ کتاب های تخصصی حوزه کنکور مهندسی مواد و متالورژی

هیئت علمی

نوید صفرپور ( مشاور و مدرس دروس تخصصی مهندسی مواد و متالورژی)

رضا عبداله زاده  ( مشاور و مدرس دروس ریاضیات )

چرا “مواد کنکور” را انتخاب کنیم؟

 1. تخصص: تنها مرکزی است که به صورت تخصصی و متمرکز بر آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی فعالیت می‌کند.
 2. قطب کنکور ارشد مواد: مواد کنکور قطب خدمات کمک آموزشی مهندسی مواد کشور است و درصد بالایی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از خدمات دپارتمان استفاده می‌کنند.
 3. برترین اساتید کشور:  اساتید ما همگی از بهترین اساتید رشته‌ی خود هستند و بسیاری از ایشان به صورت انحصاری تنها با ما همکاری دارند، عده‌ای از اعضای هیات علمی دپارتمان: دکتر صفرپور،  مهندس عبداله زاده
 4. کادر مواد محور: مدیران و کادر اجرایی دپارتمان همگی خود فارغ التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور بوده و برنامه ریزی و هدایت مجموعه با آگاهی  کامل از مختصات رشته‌ی مهندسی مواد است.
 5. دکتر صفرپور: دکتر صفرپور برترین مشاور کشور در زمینه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد هستند. ایشان مشاور ارشد دپارتمان بوده و هدایت تحصیلی داوطلبان را به عهده دارند. لازم به ذکر است دکتر صفرپور هم در زمینه تدریس و هم در زمینه مشاوره به صورت انحصاری با ما همکاری دارند.
 6. خدمات جامع: مواد کنکور در زمینه مهندسی مواد کامل ترین خدمات را ارائه می‌کند که دانشپذیر را از مراجعه به چندین مرجع مختلف بی‌نیاز می‌سازد. این خدمات از منابع مطالعاتی شروع می‌شود و تمام خدمات آموزش حضوری و آنلاین را در برمی‌گیرد. همچنین کلاس‌های ترم تابستان، آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد دانشگاه آزاد و سراسری، کلاس‌های نکته و تست، کلاس‌های فشرده جمع بندی از جمله کلاس‌هایی هستند که از ابداعات این موسسه بوده و منحصرا فقط در مواد کنکور ارائه می‌شوند.
 7. پوشش کامل کشوری: مواد کنکور با دارا بودن نمایندگی در 32 شهر، پوشش کاملی برای کلیه مخاطبین عرضه نموده است. معدود شهرهایی که نمایندگی در آن‌ها وجود ندارد از طریق خدمات آنلاین از آموزش‌های موسسه در زمینه مهندسی مواد بهره مند می‌شوند.
 8. باکیفیت‌ترین کلاس‌های آموزشی؛ دپارتمان برای آماده سازی دانشجویان برترین کلاس‌های حضوری را برگزار می‌کند. اصلی‌ترین ویژگی این کلاس‌ها سطح کیفیت عالی آن‌هاست که با حضور برترین اساتید کشور تامین می‌گردد که قسمت عمده‌ای از این اساتید به صورت انحصاری در مواد کنکور تدریس می‌کنند. همچنین از دیگر ویژگی‌های عمده این کلاس‌ها به طول دوره بیش‌تر نسبت به دوره‌های مشابه و برنامه‌ریزی کدهای متعدد برای آزاد بودن انتخاب دانشجویان و سطح بالای برگزاری و امکانات فیزیکی اشاره کرد.
 9. برترین آزمون‌های آزمایشی؛ آزمون‌های آزمایشی دپارتمان که در 16 مرحله ( حضوری – آنلاین ) انجام می‌شود از برجسته ترین خدمات دپارتمان است که به جرات می‌توان گفت تمامی رقبای اصلی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند، جامعه آماری بالای این آزمون‌ها و رتبه‌های برتر هر سال نشان دهنده این موضوع است. پاسخ نامه تشریحی بسیار جامع همراه با کلاس های آموزشی رایگان تحلیل هر مرحله آزمون که به داوطلبین هدیه داده می شود را در هیچ موسسه دیگری نمی توان یافت. برای آشنایی بیش‌تر با آزمون‌های موسسه از این لینک استفاده کنید.
 10. بالاترین سطح رضایت؛ نظر سنجی‌های به عمل آمده از دانشجویان در پایان هر ترم نشان دهنده بالاترین سطح رضایت تحصیلی بوده است.
 11. معرفی دهان به دهان: اکثر دانشپذیران ما در هر سال از طریق معرفی دوستان سال گذشته خود که در کنکور موفق بوده‌اند به موسسه می‌آیند که این موضوع نشان دهنده حسن اعتماد دانشجویان نسبت به این موسسه و ایران مواد است. همین موضوع ایران مواد را از تبلیغات تلویزیونی و جراید مانند سایر موسسات آموزشی بی‌نیاز نموده است.
 12. هزینه مناسب: هزینه خدمات آموزشی ارائه شده با توجه به تعداد ساعت و کیفیت دوره، و در مقایسه با موسسات مشابه بسیار مناسب است و یکی از دلایل استقبال دانشجویان نیز همین مورد است. همچنین برای رفاه حال متقاضیان همیشه طرح‌های ثبت نام اقساطی برای آنها در نظر گرفته می‌شود.
 13. خدمات مکمل: مواد کنکور در طول دوره آماده سازی دانشپذیران تا کنکور در کنار آنها است و علاوه بر عرضه خدمات مورد درخواست از دانشجویان پشتیبانی اطلاعاتی و مشاوره‌ای به عمل می‌آورد. همچنین بعد از کنکور نیز در زمان انتخاب رشته به دانشجویان دپارتمان خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌شود.
 14. خدمات رایگان: دپارتمان بسیاری از خدمات مکمل آموزشی را به صورت رایگان در اختیار دانشپذیران خود می‌گذارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کلاس‌های مشاوره، برنامه ریزی، رفع اشکال، حل تست رایگان اشاره کرد.
 15. فناوری اطلاعات؛ مواد کنکور جزو پیشروترین مجموعه های کنکوری در استفاده از فناوری اطلاعات بوده و بسیاری از امور را برای دانشپذیران خود آسان‌تر نموده است. از جمله‌ آن‌ها می‌توان به امکان ثبت نام غیر حضوری و آنلاین، امکان تسویه حساب غیر حضوری، اطلاع از آخرین تغییرات کلاس‌ها از طریق سایت و SMS‌ و … اشاره کرد.
 16. آموزش مجازی؛ مواد کنکور به منظور ارائه خدمات ویژه به دانشجویان عزیز ساکن شهرستانها و شاغلین محترم، با ارائه شیوه ای نوین در یادگیری، اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین دروس آمادگی کنکور ارشد  و دکتری مهندسی مواد نموده است تا هم سهولت در دسترسی و هم صرفه جویی در زمان را برای متقاضیان میسر سازد.