خانم یاسمن دزواره


رتبه 8 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

1+
سلام به همه دوستان کنکوری عزیز
من یاسمن دزواره موفق به کسب رتبه 8 گرایش جوشکاری و سرامیک در کنکور مهندسی مواد سال 98 شدم. من کلاس های ریاضی عمومی 1 و 2 کلاس دروس تخصصی کلاس جمع بندی دوره عید آزمون های آزمایشی و کتاب جمع بندی کنکور ارشد موسسه مواد کنکور را تهیه کردم.
من توی دوره پاییز کلاس های دروس تخصصی و دوره تابستان کلاس های ریاضی شرکت کردم که تا بهمن ماه ادامه داشت و من تونستم تا عید دو دور جمع بندی کنم.
تنها توصیه ای که می تونم بکنم اینه که هر دوره ای که شرکت می کنین به صورت پیوسته درس‌ها رو بخونید و نذارید بین اونا فاصله بیفته! یکی ار اشتباهاتی که من کردم همین بود که توی ریاضی بین مطالعه‌ام فاصله انداختم و نتونستم اون جور که باید نتیجه لازم رو بگیرم.
آزمون های آزمایشی نقش مهمی توی موفقیت من در کنکور داشت چون وقتی شما خودتون درس رو میخونین نمی تونید خودتون رو بسنجین و ببینین که تونستین مطالب رو یاد بگیرین یا نه. این آزمون ها باعث میشد که بتونین ببینین بین بچه ها تو چه سطحی هستین. من توی آزمونها بعضی اوقات رتبه‌ام 1و2 میشد و وقتی میدیدم رتبه‌ام تو یه آزمون 8 شده متوجه میشدم که یه کم کاری کردم و این باعث میشد که توی رقابت با بقیه بچه ها تلاشم رو بیشتر کنم.
توصیه من اینه که همیشه آهسته و پیوسته درسا رو بخونین و هیچ وقت رها نکنین درس خوندن رو چون برگشتتون خیلی سخت میشه!
من از موسسه مواد کنکور خییییلی تشکر می کنم که توی موفقیت من سهم بزرگی داشت. به جرئت می تونم بگم که بهترین موسسه کنکوریه که تا به امروز دیدم که بچه ها می تونن با خیال راحت بهش اعتماد کنن و نتیجه ای که می خوان رو بگیرن!
1+
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار