خانم نگین جلیلی نژاد


رتبه 2 کنکور نانومواد

سال تحصیلی 1397

1+
سلام
من نگین جلیلی‌نژاد هستم، فارغ‌ التحصیل رشته متالورژی صنعتی از دانشگاه امام خمینی قزوین.
رتبه ٢ کنکور نانو و رتبه‌‌ی ٣٧ و ١٩ زیرگروه‌های ١ و ٢ کنکور مواد سال ٩٧.
کنکور ارشد واسه من یه تجربه‌ی خیلی خوب از زحمت کشیدن و نتیجه گرفتن بود. برای درس خوندن واسه کنکور ارشد اگر مسیر درست رو پیدا کنیم خیلی راحت به نتیجه می‌رسیم. این مسیر اصلا مسیر سخت و طولانی‌ای نیست. فقط یه کم انگیزه می‌خواد و راهنمایی آدمایی که این مسیر رو قبلا رفتن، چون احتمالا تو این مسیر چندین بار پیش میاد که بخواین بیخیال ادامه‌ی راه بشین.
من فکر می‌کنم که قطعا رفرنس و کتاب‌ مرجع خوندن پر از فایده و مزیته ولی واقعیت اینه که کنکور تقریبا از ما توقع دیگه‌ای داره و چیز دیگه‌ای میخواد.
تو کلاسای مهندس صفرپور من یاد گرفتم برای کنکور چطوری باید درس بخونم و وقت و انرژیم رو برای مطالب غیر ضروری هدر ندم. یاد گرفتم با برنامه پیش برم. برنامه‌ی خوب کلاسا و پایان به موقع، به نظر من، بهترین مزیت برای من بود چون تا جایی که تونستم با کلاس پیش رفتم و در آخر هم وقت زیادی برا دوره و جبران عقب موندگی‌هام داشتم.
من هم تجربه‌ی حضور تو کلاس‌های حضوری رو داشتم و هم آنلاین. کلاس آنلاین برا من یه تجربه‌ی خیلی خوب و متفاوت بود و کاملا با تصوری که داشتم فرق داشت. اگه تهران نیستید و فکر می‌کنید ممکنه کلاس آنلاین کیفیت و جدیت کلاس حضوری رو نداشته باشه بدونید که اشتباه می‌کنید. شما چه آنلاین باشید چه حضوری، در هر دو صورت، تدریس مهندس صفرپور، جزوه‌های کم‌حجم، و پیگیری‌های مفید و‌ دوستانه‌ی ایشون رو خواهید داشت.
با آرزوی موفقیت برای همه
1+
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار