خانم مرضیه عسگری


رتبه 46 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

0
سلام من مرضیه عسگری هستم رتبه ۴۶ گرایش جوشکاری سال ۹۸
در دوره های پاییز و جمع بندی عیدانه و آزمون های ایران مواد شرکت کرده بودم.خوبی دوره های ایران مواد برای من بهره مندی از کلاس ها و خدمات آموزشی بود و هم زمان با این ها در آزمون های آزمایشی شرکت می کردم. شرکت در آزمون های آزمایشی رو به همه داوطلبین توصیه می کنم چون روند درس خوندن شما و همچنین درستی یا اشتباه این روند رو نشون میده. نکته مهم تر این که هنر آزمون دادن رو یاد می گیرید یعنی اینکه در آزمون سراسری بدونید که زمان بندی شما باید به چه نحوی باشه و بدونید چه سوالایی رو بزنید و از چه نوع سوال هایی عبور کنید تا استرس نگیرید که در کنکور خیلی به من کمک کرد.
شرکت در دوره عیدانه به دلیل اینکه در ایام عید کمی از درس خوندن دور شده بودم به من کمک کرد تا دوباره مطالب تکرار بشه و از اون ها دور نشم.
نکته ای که حتما باید به اون توجه داشته باشید اینه که کنکوری درس خوندن انفجاری درس خوندن نیست و اینجوری نیست که حتما باید ساعت مطالعه بالایی داشته باشید.درس خوندن برای کنکور باید به صورت پیوسته باشه یعنی حتی اگه ساعت درس خوندن کمه مستمر باشه و مثلا این وسط وقفه یکی دو ماهه نیفته.
توصیه من به داوطلبین سال های آینده اینه که حتی اگر در کلاس ها شرکت نمی کنند حتما در آزمون های آزمایشی شرکت کنند تا هنر خوب آزمون دادن رو یاد بگیرند. کتاب های آموزشی که ما در رشته خودمون داریم گاها اشتباهات علمی در اونا وجود داره و اگر از کتاب های موسسه استفاده کنید باعث میشه مطلبی رو به اشتباه یاد نگیرید و با مشکل هم مواجه نشید.
با تشکر از راهنمایی های استاد صفرپور رو اینکه ما همیشه از مشاوره های ایشون بهره مند بودیم و در این راه خیلی به ما کمک کردند.
0
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار