خانم ثمین حسین پور


رتبه 35 کنکور نانومواد

سال تحصیلی 1398

1+
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من ثمین حسین پور هستم؛ رتبه 35 کنکور نانو سال 98
من کلاس های مواد کنکور رو توی دوره پاییزه شرکت کردم، که از آبان ماه شروع می شد. همه ی اون کلاس ها رو حاضر بودم و بعلاوه آزمون های مواد کنکور و جمع بندی عیدانه رو هم شرکت کردم.
این کلاس ها رو به توصیه یکی از دوستام شرکت کردم. یه ویژگی که خیلی برام مفید بود این بود که مهندس صفرپور هر هفته پیگیر ما بودن. ما درس هایی که توی طول یک هفته خونده بودیم رو بهشون توضیح می دادیم و ایشون نقاط ضعف و قوتمون رو به ما می گفتم. به ما گوشزد می کردن که روی چی باید بیشتر تمرکز کنیم روی چی کمتر.
همونطور که گفتم دوره جمع بندی عیدانه مواد کنکور هم خیلی خوب بود. چون معمولا ما دانشجوها خیلی فرصت نمی کنیم برای جمع بندی وقت بزاریم. به هرحال با وجود درس های دانشگاه، دیگه آدم فوقش فقط بتونه خود درس ها رو مطالعه کنه و وقتی برای جمع بندی نمی مونه. واقعا تعطیلات عید یه دوران طلایی برای ما بود و این جمع بندی کمک خیلی بزرگی بهم کرد. توی این دوره کنکور 10 سال اخیر رو دوباره خوندیم و تمرین کردیم.
توصیه من این هست که حتما کلاس های مهندس صفرپور رو شرکت کنید. چون من خودم دوره کارشناسی از لحاظ درسی قوی نبودم اما با این دوره ها خیلی خودم رو بالا کشیدم. خیلی از مطالبی که بلد نبودم رو یاد گرفتم و با آزمون ها نقاط ضعف و قوتم رو پیدا کردم.
در پایان از گروه ایران مواد خیلی تشکر میکنم و اینکه باید بگم اخلاق مهندس صفرپور هم خیلی عالیه! این رو از این جهت میگم که من خودم خیلی با دید مثبتی وارد نشدم به این کلاس ها اما وقتی با مهندس صفرپور صحبت کردم نظرم کاملا عوض شد. آرزوی موفقیت دارم برای تمام کنکوری ها
1+
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار