آقای مهدی رضائی مقدم


رتبه 75 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1396

0
سلام خدمت همه دوستان عزیز و همچنین کنکوری های 97
من دانشجو سرامیک دانشگاه امام خمینی قزوین هستم و برای کسانی که میخوان سال بعد کنکور بدن خواستم که تجربیاتی که تو این ایام قبل کنکور کسب کردم رو در میون بذارم. من امسال رتبه 75 شناسایی رو تونستم بدست بیارم، ولی همینطور الکی این رتبه بدست نیومد. من از دوستان سال بالاییمون که اون ها هم پارسال تو کلاس های آقای صفرپور شرکت کرده بودند با ایشون آشنا شدم. تو دوره دانشگاه من، درس خواص فیزیکیم نسبتا بد نبود و یه چنتایی آزمون دادم حدود درصد 40 اینا بود ولی خواص مکانیکی و ترمو در حد فاجعه بود. طوری که در طول دوران کارشناسی استاد ما اصلا خواص مکانیکی به ما درس نداد و ترمو هم فقط خوندم که پاس بشم.
اوایل آذر تو کلاس های جناب صفرپور ثبت نام کردم و با کلاسای ایشون کم و بیش میومدم جلو.. تا قبل از امتحانات دی ماه زیاد نتونستم که اونجوری که باید درس بخونم و استارت اصلی من برای درس خوندن اوایل بهمن بود.. تا آخر اسفند جزوات درسی رو خوندم و به یه حد آمادگی نسبتا خوبی رسیدم، طوری که آخرین آزمون ماهان قبل از عید رو رتبه 5 شدم.. تو عید هرروز کنکور میدادم و تا آخر شب تحلیل..
راستش تو عید زیاد فشار نیاوردم به خودم بعد از عید هم بیشتر مرور و آزمون دادن تو برنامم بود تا اینکه کنکور شد و دیگه تمام تو کنکور من فقط 13تا تست مکانیکی زدم که همش درست بود و ترمو هم 13تا زدمو فقط یکیش غلط بود که این نحوه تست زدن رو فقط و فقط از جناب صفرپور یاد گرفتم.. خلاصه دوستانی که میخوان رتبه شون خوب بشه و تو دانشگاهای معتبر درس بخونن من کلاسای مهندس رو بهشون پیشنهاد میکنم.. ضرر نمیکنی اگه پا به پا درس بخونی و بیای جلو قبل از اینکه رفع زحمت کنم این نکته رو به دوستانم بگم که اصلا از ریاضی غافل نشن.. من خودم فقط معادلات خونده بودم که از شانس ما معادلات امسال واقعا عجیب غریب بود و اینکه درصد ریاضی خیلی امسال رتبه جابجا کرد.. در آخر هم خودمو معرفی کنم مهدی رضایی مقدم ببخشید که طولانی شد
سلامت و موفق باشید.
0
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار