آقای مسعود مومنی


رتبه 12 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

سلام به همه دوستان هم رشته ای عزیز
من مسعود مومنی هستم رتبه 12 کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد در سال 98
من برای موفقیت توی کنکور ارشد از تمامی خدمات کنکور موسسه ایران مواد استفاده کردم از جمله کلاس های دروس اختصاصی چون اگر قرار بر این بود که خودم درس ها رو بخونم باید از تمام مراجع استفاده می کردم اما مهندس صفرپور با اشرافی که روی تمامی موضوعات دارن چکیده ای از تمامی مراجع رو تحت عنوان یه جزوه به ما داده بودن که بسیار تاثیرگذار بود که نیازی نبود ما بجز اون به کتاب دیگه ای مراجعه کنیم به خصوص درس های خواص فیزیکی و مکانیکی که به صورت مفهومی از اون سوال مطرح میشه. با این کار من بیشتر وقتم رو برای زدن تست های هر درس میذاشتم.
برای تست زدن هم کتاب های مختلفی برای این کار وجود دارن اما خب هر کدوم غلط های زیادی دارن و نمیشه به اونا اعتماد کرد. به خاطر همین ما از کتاب جمع بندی مهندس صفرپور استفاده می کردیم که پاسخنامه خیییلی جامعی داشت.
ما از آزمون های آزمایشی ایران مواد هم استفاده می کردیم که به شدت تاثیرگذار بود چون می تونم یگم که پاسخنامه هر کدوم یه کتاب جامعی بود و ما دادن آزمون ها کاملا پیشرفت خودمون رو حس می کردیم.
بزرگترین توصیه ای که من می تونیم به شما دوستان داشته باشم اینه که سراغ کتاب های متعدد نرید و تمرکزتون رو روی یک کتاب بذارید که من خودم به شخصه جزوات مهندس صفرپور رو پیشنهاد می کنم که یک پکیج کاملی برای موفق شدن توی کنکور به حساب میاد.
به نظر من اگه دنبال موفقیت توی کنکور هستید اصلا به دنبال کارهای سخت نرید! باور کنید که خیلی راحت میشه این موفقیت رو به دست آورد. شما اگه مسیر درست رو انتخاب کنید خیلی راحت می تونید موفق بشید که من این مسیر درست رو تونستم با آقای مهندس صفرپور پیدا کنم و با شرکت توی کلاس ها و آزمون به موفقیت برسم. آزمون ها نقش مهمی توی موفقیت شما دارن چون به وسیله اون می تونید خودتون رو با بقیه بسنجید و ببینید که توی چه جایگاهی هستید. کاری که ما می کردیم و هر دو هفته یه بار می تونستیم ببینیم که توی چه جایگاهی قرار داریم.
از نظر من مهم ترین نکته اینه که در کنار حتتتتتما آزمون ها رو شرکت کنید.
این مطلب را می پسندم