آقای مسعود مومنی


رتبه 12 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

0
سلام به همه دوستان هم رشته ای عزیز
من مسعود مومنی هستم رتبه 12 کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد در سال 98
من برای موفقیت توی کنکور ارشد از تمامی خدمات کنکور موسسه ایران مواد استفاده کردم از جمله کلاس های دروس اختصاصی چون اگر قرار بر این بود که خودم درس ها رو بخونم باید از تمام مراجع استفاده می کردم اما مهندس صفرپور با اشرافی که روی تمامی موضوعات دارن چکیده ای از تمامی مراجع رو تحت عنوان یه جزوه به ما داده بودن که بسیار تاثیرگذار بود که نیازی نبود ما بجز اون به کتاب دیگه ای مراجعه کنیم به خصوص درس های خواص فیزیکی و مکانیکی که به صورت مفهومی از اون سوال مطرح میشه. با این کار من بیشتر وقتم رو برای زدن تست های هر درس میذاشتم.
برای تست زدن هم کتاب های مختلفی برای این کار وجود دارن اما خب هر کدوم غلط های زیادی دارن و نمیشه به اونا اعتماد کرد. به خاطر همین ما از کتاب جمع بندی مهندس صفرپور استفاده می کردیم که پاسخنامه خیییلی جامعی داشت.
ما از آزمون های آزمایشی ایران مواد هم استفاده می کردیم که به شدت تاثیرگذار بود چون می تونم یگم که پاسخنامه هر کدوم یه کتاب جامعی بود و ما دادن آزمون ها کاملا پیشرفت خودمون رو حس می کردیم.
بزرگترین توصیه ای که من می تونیم به شما دوستان داشته باشم اینه که سراغ کتاب های متعدد نرید و تمرکزتون رو روی یک کتاب بذارید که من خودم به شخصه جزوات مهندس صفرپور رو پیشنهاد می کنم که یک پکیج کاملی برای موفق شدن توی کنکور به حساب میاد.
به نظر من اگه دنبال موفقیت توی کنکور هستید اصلا به دنبال کارهای سخت نرید! باور کنید که خیلی راحت میشه این موفقیت رو به دست آورد. شما اگه مسیر درست رو انتخاب کنید خیلی راحت می تونید موفق بشید که من این مسیر درست رو تونستم با آقای مهندس صفرپور پیدا کنم و با شرکت توی کلاس ها و آزمون به موفقیت برسم. آزمون ها نقش مهمی توی موفقیت شما دارن چون به وسیله اون می تونید خودتون رو با بقیه بسنجید و ببینید که توی چه جایگاهی هستید. کاری که ما می کردیم و هر دو هفته یه بار می تونستیم ببینیم که توی چه جایگاهی قرار داریم.
از نظر من مهم ترین نکته اینه که در کنار حتتتتتما آزمون ها رو شرکت کنید.
0
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار