آقای علی میرانی


رتبه 40 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

2+
سلام، من علی میرانی پازوکی هستم داوطلب کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۸.
بنده در گرایش سرامیک رتبه ۴۰ و در گرایش خوردگی رتبه ۴۹ را آوردم و الان در گرایش خوردگی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل هستم. من از خدمات مواد کنکور؛ دوره های عیدانه و آزمون های مواد کنکور و همچنین کتاب مهندس صفرپور را استفاده کرده بودم.
مزیت آزمون های ایران مواد این بود که سطح سوالات نزدیک به کنکور بود و سایر موسسات رو بررسی که می کردم و از دوستان می پرسیدم زیاد راضی کننده نبود. اما مواد کنکور بسیار نزدیک بود و همچنین تحلیلی که مهندس جمعه ها بعد از آزمون داشتند خیلی کمک می کرد.
کتاب جمع بندی هم بسیار روان بود و هم این که به همه سوال ها جواب داده بود. من در ابتدا قصد شرکت در دوره عیدانه رو نداشتم، اما با خود مهندس صفرپور که مشورت کردم ایشون برای جمع بندی کلی دوره عید رو پیشنهاد دادند. نزدیک عید من یک دور درس ها رو خونده بودم، ولی جمع بندی نکرده بودم. بنابراین در دوره عیدانه شرکت کردم و مهندس تمام سوالات رو تحلیل کردند و حتی به طور مثال نمودارهای انرژی آزاد بر حسب اکتیویته که بخشی از ترمودینامیک بود و من خیلی در این مبحث مشکل داشتم رو کامل یاد گرفتم.
توصیه ای که به داوطلبین دارم اگر هدفشون دانشگاه خوب و رتبه عالی است حتما حتما از همین الان شروع کنند. مهندس صفرپور بسیار پیگیر(حتی بعد از کنکور) هستند و هر هفته از شما سوال می کنند چقدر درس خوندی و خیلی مشاوره خوبی به شما می دهند. من قبل از آزمون ها مقطعی درس می خوندم مثلا یک هفته میخوندم و هفته بعدش نمی خوندم ولی وقتی در آزمون ها شرکت می کنید مجبورید پیوسته درس بخونید.
تشکر می کنم از مجموعه مواد کنکور و مهندس صفرپور
2+
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار