آقای علیرضا قربانی


سال تحصیلی 1398

0
بنده علیرضا قربانی، دانشجوی ترم هشت رشته مهندسی مواد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هستم.
مرداد سال 97 تصمیم گرفتم مطالعه جدی برای کنکور کارشناسی ارشد سال 98 را شروع کنم. یکی از چالش هایی که همواره در مسیر تحصیلی دانشجویان قرار دارد عدم آگاهی از جنبه های مختلف تحصیل و مطالعه تخصصی است که بنده نیز از همان ابتدا به دلیل تعدد منابع موجود و عدم آشنایی با کنکور کارشناسی ارشد دچار این معضل و سردرگمی شده بودم. با پرس و جو از دوستانم به این نتیجه رسیدم که وجود شخصی به عنوان مشاور و همراه در این مسیر بسیار ضروری می باشد. موسسات مختلفی در حوزه مشاوره فعال هستند که بسیاری از آنها صرفا ظاهر شیک و زیبایی دارند اما در باطن چیزی به دانسته های شما اضافه نخواهند کرد. بنابراین انتخاب یک مشاور و همراه آگاه بسیار مهم و سرنوشت ساز خواهد بود. در بین افراد و موسساتی که برای این امر به بنده معرفی شدند، جناب آقای صفرپور را انتخاب کردم و در همان برخورد ابتدایی که ایشان بدون داشتن هیچگونه شناختی از بنده، کمک شایانی در مورد کنکور کارشناسی ارشد و منابع مطالعاتی به اینجانب کردند، دریافتم که با توجه به دانش بالا و انرژی و حوصله بسیار زیاد ایشان، بهترین گزینه برای مشاوره و همراهی اینجانب هستند. دقت کنید که بسیاری از مشاورین همراهان خوبی برای شما نخواهند بود و این ویژگی جناب صفرپور، همراهی در حین مشاوره و راهنمایی، جزو ویژگی های بارز و متمایز ایشان است.
بعد از مرداد به علت وجود مشعله درسی فراوان و تنبلی، بارها از برنامه مطالعاتی عقب افتادم و این موارد باعث گردید تا نتوانم به طور کامل برنامه ای که در ذهن خویش داشتم را اجرا نمایم اما با راهنمایی و حمایت جناب صفرپور و دوستان دوباره به مسیر بازگشتم.
برای ایام عید سال 98 تصمیم گرفتم در کلاس جمع بندی جناب صفرپور شرکت کنم تا کمی خودم را به دیگر شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد نزدیک کنم. این کلاس که به صورت آنلاین برگزار گردید، تجربه بسیار خوبی برای بنده بود و بدلیل در دسترس بودن فیلم های ضبط شده کلاس تا روز کنکور و همچنین ایجاد تسلط بر سوالات کنکور کارشناسی ارشد ده سال اخیر، توانستم کاستی های ایجاد شده در طی چندماه گذشته را جبران کرده و به برنامه ریزی مناسبی برای روزهای باقیمانده برسم. تعویق زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 98، باعث گردید تا کمی از فضای درس دور بشوم اما با مشاهده فیلم های ضبط شده کلاس توانستم مجددا خود را به درس خواندن عادت بدهم و از سایر شرکت کنندگان عقب نیفتاده و رتبه نسبتا مناسبی در کنکور کارشناسی ارشد کسب نمایم.
در پایان باید از زحمات جناب آقای صفرپور تشکر کرده و به عنوان توصیه نهایی به شما بگویم که هر چند استعداد تاثیر بسزایی در کسب نتیجه دارد اما پشتکار و تلاش مداوم و پیگیرانه و استفاده درست از امکانات موجود و در دسترس، می توانند نتیجه را به نفع شما تغییر دهند.
موید و پیروز باشید.
0
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار