آقای سپهر عسگری


رتبه 80 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

1+
با عرض سلام به همه دوستان هم رشته ای
من سپهر عسگری رتبه 80 کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد سال 98 هستم.
سال قبل من از کلاس های آنلاین دروس تخصصی، دوره جمع بندی ریاضی، آزمون ها و کتاب جمع بندی کنکور موسسه مواد کنکور استفاده کردم.
به جرئت باید بگم که کلاس های آنلاین برای من فوق العاده بود چون تو این کلاس ها لینک بازبینی دارن و شما هر زمانی که بخواین می تونین به اونا دسترسی داشته باشین و این مزیتی هست که نمی تونید تو کلاس های حضوری مشاهده کنید.
راجع به کتاب کنکور باید بگم که کتابای جمع بندی مهندس صفرپور وااااقعا یه مرجع کاملی هست که شما با خوندن اون به هیچ کتاب دیگه ای احتیاج پیدا نمی کنید!
در مورد آزمون ها باید بگم که پارسال با این که برای اولین سال برگزار شده بود، سوالات نسبت به موسسات دیگه خیلیییی استانداردتر بود و شما با شرکت تو این آزمون ها مطمئن هستید که سوالات غیر استادارد حل نمی کنید.
دوره جمع بندی ریاضی استاد عبدالله زاده که تو عید برگزار شده بود و من شرکت کردم مزیتش این بود که تو یه زمان خیلی محدودی میشد تمام مباحث رو جمع بندی کرد.
به نظر من برای کنکور شما باید از اول هدفتون رو مشخص بکنید. این جا راهنمایی های مهندس صفرپور خیلی به ما کمک می کرد که تا انتها هدفمون رو بشناسیم و مسیرمون رو مشخص کنیم. من خودم با توصیه های استاد صفرپور از تابستون شروع کردم و این باعث میشد تا فشار کمتری برای درس خوندن بهم بیاد.
این صحبت هایی که هر هفته استاد می کردن باعث میشد تا ما هر هفته مشکلاتمون رو برطرف کنیم و این چیزیه که من بقیه جاها ندیدم و من با توجه به این که شاغل هم بودم تونستم از این شرایط خیلی استفاده کنم و تونستم که تو یه زمان کمی بهینه درس بخونم.
من بخش زیادی از موفقیم توی کنکور رو مدیون موسسه ایران مواد و مهندس صفرپور هستم. به خاطر این که اگه می خواستم برای کنکور کتاب های مرجع رو بخونم هم زمان خیییلی زیادی میگیره و هم فهمیدن یک سری مباحث تئوری واقعا سخته. ما این جا تونستیم بهترین مباحث رو با بهینه ترین آموزش ها یاد بگیریم.
قطعا برای موفقیت در کنکور زیاد کار کردن مهم نیست بلکه بهینه و هوشمندانه کار کردن مهمه که ما ترکیب این دو تا رو با هم داشتیم.
امیدوارم که سال بعد شما هم بتونید نتیجه خوبی بگیرید.
1+
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار