آقای سعید رسولی


رتبه 2 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

0
سلام دوستان
بنده سعید رسولی موفق به کسب رتبه 1 گرایش سرامیک، رتبه 2 گرایش جوشکاری و خوردگی و رتبه 4 گرایش شناسایی و انتخاب مواد در سال 98 شدم.
من توی سال گذشته از خدمات آزمون های آزمایشی موسسه مواد کنکور استفاده کردم.
در مورد آزمون ها باید بگم که سوالات آزمون بسیار خوب و استاندارد بودن و تماما نکته دار بودن. ضمنا این که خود استاد صفرپور بعد هر آزمون، آزمون ها رو حل و بررسی می کردند که به ما خیلی کمک کرد به خصوص برای ما که امسال کنکور شرکت کردیم روند خیلی از سوالات عوض شده بود به خصوص برای درس ترمودینامیک که امسال سوالات خیلی تغییر کرده بود.
ما به لطف آزمون هایی که شرکت می کردیم باعث شد تا سر جلسه غافلگیر نشیم و من خودم تونستم درس ترمودینامیک توی کنکور رو 86 درصد بزنم که خیلی به من کمک کرد.
دوستان، من به شما توصیه می کنم که توی هر دانشگاه و با هر سطحی که هستید هدفتون رو بلند در نظر بگیرید و برای اهدافتون تلاش کنید. بدونید که هر کسی که تلاس کنه مزد تلاششو می گیره.
من هنگام شروع از خیلی از بچه ها عقب تر بودم و به خاطر همین توی شروع و حتی تا حدود بهمن رتبه های بالای 100 و خیلی بدی می آوردم تا جایی که در حد ایده آل رتبه خودم رو در حد 30، 40 می دیدم اما به خاطر هدف بلندی که برای کسب رتبه برتر داشتم باعث میشد تا تمام تلاشمو برای رسیدن به اون انجام بدم و برای هدفم بجنگم.
توصیه دیگه ای که من دارم اینه که تو آزمون هایی که شرکت می کنید خیلی به رتبه و تراز توجه نکنید. هدفتون از شرکت توی آزمون ها بادگیری باشه و تحلیل آزمون رو خیییلی جدی بگیرین! این چیزی بود که من توی موسسه ایران مواد خیلی به اون اهمیت میده و من توی هیچ موسسه دیگه ای نتونستم نظیرشو پیدا کنم.
دوستان سعی کنید به هیچ وجه دوران عید رو از دست ندید! عید یه فرصت طلایی هست که شما می تونید از خیلی از رقباتون که از شما جلوتر هستن جلو بزنید. اگه از این فرصت استفاده کنید اتفاقات خیلی خوبی براتون میفته.
امیدوارم که شاد و موفق باشید.
0
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار