آقای جواد چرخچیان


رتبه 23 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

0
سلام خدمت دوستان عزیز کنکوری
من جواد چرخ چیان هستم. رتبه 23 گرایش جوشکاری کنکور ارشد مهندسی مواد و در حال حاضر دانشجوی گرایش شناسایی دانشگاه تهران.
من از اسفندماه که قصد خوندن برای کنکور ارشد رو داشتم سردرگم بودم و نمی دونستم باید چیکار کنم؛ اما بعد از مدتی خوشبختانه راه درست رو پیدا کردم و با دوره جمع بندی عیدانه مواد کنکور آشنا شدم. این دوره رو شرکت کردم که خیلی واقعا تاثیر داشت و مهندس صفرپور خیلی به ما کمک کرد که راهمونو پیدا کنیم و بفهمیم چجوری درس بخونیم توی عید. بعد از عید هم که بحث سیل و تعویق کنکور پیش اومد، با کمک های ایشون تونستیم سربلند بیرون بیایم از اون وضعیت.
همچنین مشاوره بعد انتخاب رشته شون هم خیلی کمک کرد تا به این جمع بندی برسم که دانشگاه تهران رو انتخاب کنم.
درباره آزمون ها هم باید بگم که در ابتدا که خیلی آشنا نبودم با موادکنکور، آزمون های یه مجموعه دیگه رو شرکت کردم که اگرچه جامعه آماری خوبی داشت، اما سوالاش غیر استاندارد بود و خیلی راضی نبودم و مفید نبود.
در هر صورت برای همه داوطلبای امسال آرزوی موفقیت می کنم. باید بگم که برای موفقیت هزارتا راه هست که شما می تونید از اون راه ها برید. در مقابل هم می تونید فقط یه راه رو انتخاب کنید و به موفقیت برسید. برای من شرکت توی کلاس های مواد کنکور مثل همون یک راه بود.
در پایان از مهندس صفرپور تشکر می کنم؛ بابت اینکه من همیشه مزاحمشون می شدم اما ایشون همیشه خوش برخورد بودن و راهنمایی میکردن. از مجموعه ایران مواد هم بابت خدماتشون متشکرم.
0
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار