آقای جواد طاهری


رتبه 48 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

0
جواد طاهری هستم. دانشجوی گرایش شکل دادن فلزات دانشگاه صنعتی شریف رتبه 48 جوشکاری و رتبه 68 گرایش شناسایی کنکور 98
من از خدمات مواد کنکور استفاده کردم که اولیش کلاس های تابستون بود. کلاس ها مربوط به دروس تخصصی بودن که از 17 تیر شروع شد و ما از همون تابستون همراه با کلاس پیش می رفتیم. همچنین آزمونک های آخر هفته هم شرکت می کردیم که از لحاظ مروری خیلی خوب بودن.
شما توی دوره تابستون، می تونید بدون مشغله و فکر واحد های درسی، تا وسطای آبان دروس تخصصی رو جمع کنید. برای من تابستون بزرگترین سکوی پرتاب بود؛ چون معمولا ترم هفت یه سری واحدها هست که بچه ها رو اذیت می کنه. در واقع دوره تابستون بزرگترین دلیل رتبه خوب بنده بود که به داوطلبای کنکور 99 حتما توصیه می کنم شرکت کنن. اگر هم این دوره رو از دست دادن توی دوره پاییز حتما شرکت کنن.
نکته بعد «کلاس های آنلاین» هست که به شدت ناهمواری های راه کنکور رو مسطح می کنه و شما رو بیشتر به هدفتون نزدیک می کنه. کلاس های آنلاین بیشترین تاثیر رو در موفقیت بنده داشت. همینطور شرکت در آزمونک ها. این نکته که شما برنامه طول هفته تون رو با استاد صفرپور پیش ببرید خیلی مهمه. صرف اینکه سر کلاس باشید و جزوه ها رو بخونید مهم نیست. اگه بتونید هفتگی با آزمونک های استاد صفرپور پیش برید، بیشتر به موفقیت نزدیک می شید. این پیوستگی خیلی مهمه.
من تمام آزمونک ها و کلاس ها رو بدون غیبت شرکت کردم و با این وجود اصلا اذیت نشدم. توی ترم هفت و هشت سوالات چالش برانگیزی که دوستان و استاد صفرپور توی گروه مطرح می کردن رو حل می کردیم و این خیلی کمک بزرگی بود. دروس تخصصی توی آبان تموم شد و ما بعدش چند بار کلاس ها و آزمونک ها رو مرور کردیم با استاد.
بعد از اون آزمون های آزمایشی شروع شد. چون فقط کلاس ها و جزوات کافی نیست و برای رسیدن به موفقیت باید پله های بیشتری طی بشه. فقط همون تابستون خوندن کافی نیست. این خیلی مهمه که با وجود مشغله های دانشگاه و استرس هایی که دارید، درس هایی که تابستون خوندید فراموش نشه. برای همین، من از آبان ماه آزمون های آزمایشی موادکنکور رو شرکت کردم که تا آخر اسفند ادامه داشت. من هر 10 آزمون شرکت کردم که رتبه ها و اطلاعات کنکورهای آزمایشی خیلی کامل و مفید بود. یه نکته مهم دیگه اینه که سوالات کنکورهای آزمایش موادکنکور از سطح کنکور بالاتر بود و من هم به داوطلبای سال 99 میگم که اگر توی آزمون آزمایشی دچار مشکل شدن خیلی ناراحت نشن. چون سوالات چالش برانگیز هست و از سطح کنکور بالاترن.
برای مطالعه توی عید نوروز من کتاب جمع بندی کنکور رو تهیه کردم با توصیه بچه ها و استاد صفرپور. بعد از عید هم توی تاریخ 17 ام فروردین، اولین آزمون های جامع رو شرکت کردم که خیلی توی پیشرفتمون تاثیر داشت. واقعا هر برنامه ای که موادکنکور میذاره اصلا برای بحث پیش بردن مقاصد اقتصادیش نیست. مثلا توی دوران عید واقعا این کتاب یا دوره جمع بندی عیدانه خیلی کمک می کنه. من تقاضا دارم از داوطلبا که هر برنامه ای که استاد صفرپور و موادکنکور اجرا می کنن رو شرکت کنن. چون قطعا به سمت سکوی پرتاب هدایت می شید.
در پایان خیلی خیلی از بچه های موادکنکور تشکر می کنم و از استاد صفرپور نهایت قدردانی رو دارم که توی ریل موفقیت با سرعت بالایی روونه شدم.
0
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار