آقای جواد رضایی


رتبه 74 کنکور مهندسی مواد

سال تحصیلی 1398

0
سلام به دوستان عزیز
جواد رضایی هستم؛ رتبه 74 گرایش خوردگی کنکور ارشد مهندسی مواد سال 98.
من کلاسای پاییز رو از 20 آبان شرکت کردم. که این کلاس ها به صورت آنلاین بود و روزهای یکشنبه و دوشنبه برگزار می شد. خوشبختانه این کلاس ها وقتم رو نمی گرفت چون نیازی به رفت و آمد نداشت. آزمون های مواد کنکور هم مزیتی که داشت این بود که خیلی از اشتباهات رو جبران می کردیم. اشتباهاتی مثل تبدیل سانتیگراد به کلوین که من دیدم خیلی از دوستانم توی کنکور اشتباه کردن. دومین مزیت آزمون ها این بود که خیلی از سوالای مشابه کنکور رو استاد با ما کار کردن و سر جلسه کنکور این سوالا برای ما جدید نبودن. سومین مزیت این بود که تمرکز ما در آزمون ها بالا می رفت و یاد می گرفتیم خودمون رو کنترل کنیم در مواجهه با سوالات سخت و آرامش خودمون رو حفظ کنیم.
جلسات تحلیل بعد از آزمون ها هم خیلی عالی بود؛ چون یاد می گرفتیم بهترین روش رو از بین روش های حل سوال انتخاب کنیم. توی دوره عیدانه هم سوالای کنکورهای اخیر رو بررسی کردیم که خیلی از این سوالات توی کنکور هم تکرار شدن.
بعد از دوره جمع بندی عید، آزمون های جامع رو شرکت کردیم که خیلی خوب بود. سر جلسه کنکور هم مثل آزمون ها با تمرکز بالا شرکت کردیم و خداروشکر تونستیم نتیجه خوبی بگیریم. اینکه من الان دانشجوی شکل دهی دانشگاه تهران هستم رو مدیون مجموعه ایران مواد و مهندس صفرپور هستم. متشکرم
0
این مطلب را می پسندم
  
اتاق فرار