خانهاخبارفردا، آغاز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 99
13 بهمن 1398

فردا، آغاز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 99

امیر دارابی
96 نفر
بدون نظر

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات مهلت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ را تشریح کرد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرگزاری فارس، گفت: مرحله اول ثبت نام داوطلبان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذرماه آغاز شد و ساعت ۱۴ پنج شنبه ۲۸ آذرماه پایان یافت که ۴۸۱ هزار و ۸۲ داوطلب در مرحله اول ثبت نام کردند.

وی افزود: به منظور همراهی با داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند، مرحله دوم ثبت نام از روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه آغاز می شود و چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه پایان می یابد بنابراین آن دسته از متقاضیان که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش در این مهلت برای ثبت نام اقدام کننند.

توکلی ادامه داد: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای داوطلبانی که ثبت نام کرده اند ولی نیاز به ویرایش اطلاعات دارند، اطلاعات ثبت نامی این دسته از افراد نیز از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و این متقاضیان نیز می توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه و اطلاع از اصلاحات دفترچه برای کنترل اطلاعات خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات را ویرایش کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: کارت شرکت در آزمون دوشنبه ۲۵ فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان تا چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دریافت کارت اقدام کنند.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه برگزار می‌شود.

این مطلب را می پسندم
  

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتاق فرار