خانهاخبارامروز آخرین مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99
16 آبان 1398

امروز آخرین مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

امیر دارابی
161 نفر
بدون نظر

سازمان سنجش به عنوان مجری برگزاری کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 ، دفترچه ثبت نام این آزمون را بر روی سایت خود قرار داده و داوطلبان را با شرایط و ضوابط ثبت نام آشنا می کند . متقاضیان با دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 می توانند ضمن اطلاع از این شرایط ، لیست رشته محل های ارائه شده را بررسی کرده و با تکمیل فرم ثبت نام علاقه مندی خود را اعلام نمایند.

سازمان سنجش به منظور آگاهی داوطلبان از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 دفترچه راهنمایی منتشر کرده و بر روی سایت خود به آدرس sanjesh.org قرار می دهد . متقاضیان پس از مطالعه این دفترچه در صورت واجد شرایط بودن می توانند نسبت به تکمیل فرم اینترنتی و انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند . دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 علاوه بر شرایط و ضوابط ثبت نام حاوی لیست رشته های امتحانی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، هزینه ثبت نام ، نحوه ثبت نام و جدول رشته محل های ارائه شده می باشد که در قالب بندهای مختلف در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99 هم زمان با آغاز فرایند ثبت نام فعال شده و داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸ می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند . در ادامه به بررسی بخش هایی از این دفترچه پرداخته و زمان انتشار آن را به اطلاع داوطلبان می رسانیم .

برای دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99 کلیک کنید 

بر اساس جدیدترین اطلاعیه سازمان سنجش کد رشته محل زیر به لیست رشته محل های ارائه شده کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99 اضافه شد.

گروه علوم انسانی
كدرشته امتحانی عنوان رشته/ گرایش امتحانی كدرشته محل استان نام مركز / واحد مجری شیوه پذیرش ظرفیت
1027 جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی گرایش توسعه اقتصاد روستایی 7363 بوشهر مركز بندرگناوه آموزشی پژوهشی 20

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

بر اساس تجربیات سالیان گذشته ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99 احتمالا در نیمه دوم مهر ماه صورت گرفته و هم زمان لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸ نیز در سایت سازمان سنجش فعال می شود . متقاضیان می بایست پس از مطالعه این دفترچه و تکمیل فرم اینترنتی ، خود را برای حضور در جلسه آزمون آماده نموده و با سایر داوطلبان به رقابت بپردازند . با توجه به ساختار متفاوت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با کنکور کارشناسی ارشد 98 داوطلبان باید خود را برای آزمونی آماده کنند که سوالات آن از دروس ترم اول مقطع کارشناسی ارشد طراحی شده است . از این رو شاهد معرفی منابع هر رشته در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می باشیم که در صورت مطالعه صحیح شانس قبولی داوطلب را افزایش می دهد . با توجه به تقریبی بودن زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98-99 به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوطه باخبر شوند . ما نیز به محض اطلاع از زمان دقیق ثبت نام مقاله را بروزرسانی کرده و لینک دانلود دفترچه را در اختیار متقاضیان قرار می دهیم.

بخش های مختلف دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 از چند بخش تشکیل شده که در ادامه به توضیحات مختصری در خصوص هر بخش می پردازیم :

شرایط و ضوابط ثبت نام

در این قسمت شرایط عمومی ، شرایط اختصاصی ، مدارک تحصیلی مورد پذیرش ، مقررات وظیفه عمومی و شرایط ثبت نام اتباع غیر ایرانی درج شده که هر داوطلب با بررسی این موارد می تواند وضعیت خود را برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸-۹۹ ارزیابی کند .

رشته های تحصیلی دوره دانش پذیری

داوطلبان با بررسی جدول منتشر شده در این بخش می توانند رشته امتحانی مورد نظر خود را انتخاب نمایند .

منابع آزمون

داوطلبان در این قسمت می توانند از منابع کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مطلع شده و پس از تهیه به مطالعه آن بپردازند .

هزینه ثبت نام

در این بخش ضمن اعلام هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 جدول مربوط به شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیز درج شده است . این جدول شامل شهریه ثابت و متغیر بوده که هر داوطلب با بررسی آن می تواند توان مالی خود را تخمین بزند .

نحوه ثبت نام

در این قسمت داوطلب می تواند با مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸ آشنا شده و بر اساس آن فرم اینترنتی ثبت نام را تکمیل نماید .

توضیحات تکمیلی در خصوص آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

در ادامه شاهد توضیحاتی در خصوص مراحل بعدی آزمون هم چون زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان اعلام نتایج نهایی این آزمون می باشیم که به صورت مختصر و جزئی به آن پرداخته شده است . هم چنین به منظور آشنایی داوطلبان با ضوابط دوره دانش پذیری و دانشجویی بخشی از دفترچه نیز به این موضوع اختصاص یافته است .

نحوه تکمیل فرم ثبت نام

سازمان سنجش به منظور کاهش خطا و اشتباه داوطلبان ، فرم پیش نویس ثبت نام این آزمون را در انتهای دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور قرار داده و نحوه تکمیل هر یک از بندهای آن را به طور کامل شرح می دهد .

جدول رشته محل های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

داوطلبان با بررسی این قسمت می توانند رشته محل های مورد علاقه خود را انتخاب نموده و به ترتیب اولویت در فرم اینترنتی ثبت نام درج نمایند.

0
0
این مطلب را می پسندم
  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتاق فرار