کلاس های آمادگی کنکور دکتری PHD مواد در دروس تخصصی ( خواص فیزیکی، خواص مکانیکی، ترمودینامیک و آنالیز مواد ) و دو صورت حضوری و آنلاین در مواد کنکور برگزار می شوند. این کلاس ها که در طول سالهای اخیر با استقبال فوق العاده ای مواجه شده تاثیر بسزایی در موفقیت رتبه های برتر کنکور داشته است که در مصاحبه این رتبه ها نیز توسط ایشان نیز مشهود است.

چرا کلاس های "مواد کنکور"

مزایای منحصر بفردی که مواد کنکور برای متقاضیان دارد چیست؟

 1. تخصص؛ تنها مرکزی است که به صورت تخصصی و متمرکز بر آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مواد و متالورژی فعالیت می‌کند.
 2. برترین اساتید کشور؛  اساتید مواد کنکور همگی از بهترین اساتید رشته‌ی خود هستند و بسیاری از ایشان به صورت انحصاری تنها با مواد کنکور همکاری دارند، عده‌ای از اعضای هیات علمی دپارتمان: دکتر صفرپور،  مهندس عبداله‌زاده
 3. کادر مواد محور؛ مدیران و کادر اجرایی دپارتمان همگی خود فارغ التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور بوده و برنامه ریزی و هدایت مجموعه با آگاهی  کامل از مختصات رشته‌ی مهندسی مواد است.
 4. خدمات جامع؛ مواد کنکور در زمینه مهندسی مواد کامل ترین خدمات را ارائه می‌کند که دانشپذیر را از مراجعه به چندین مرجه مختلف بی‌نیاز می‌سازد، این خدمات از منابع مطالعاتی شروع می‌شود و تمام خدمات آموزش حضوری و آنلاین را در برمی‌گیرد. همچنین کلاس‌های ترم تابستان، آمادگی کنکور دکتری مهندسی مواد دانشگاه آزاد و سراسری، کلاس‌های نکته و تست، کلاس‌های فشرده جمع بندی از جمله کلاس‌هایی هستند که از ابداعات مواد کنکور هستند و منحصرا فقط در مواد کنکور ارائه می‌شوند.
 5. پوشش کامل کشوری؛ مواد کنکور با دارا بودن نمایندگی در ۳۲ شهر، پوشش کاملی برای کلیه مخاطبین عرضه نموده است، معدود شهرهایی که نمایندگی در آن‌ها وجود ندارد از طریق خدمات آنلاین از آموزش‌های موسسه در زمینه مهندسی مواد بهره مند می‌شوند.
 6. کلاس های حضوری و آنلاین : استفاده از فناوری بروز آموزشی این امکان را فراهم نموده تا داوطلبان از سراسر کشور بتوانند از کلاس های باکیفیت و تراز اول کنکوری بهره برده و عدالت آموزشی برقرار شود.
مدرس دروس تخصصی مواد و متالورژی

استاد نوید صفرپور

 • رتبه ۲ کنکور دکتری مهندسی مواد
 • 10 سال سابقه تدریس کنکور
 • مشاور رتبه های برتر کنکور

پکیج‌های تخفیف دار

کلاس + کتاب + آزمون + مشاوره مشاهده پکیج‌ها

کلاس حضوری

کلاس های حضوری در روزهای پنج شنبه و جمعه
دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی
فقط در تهران

کلاس آنلاین

اجرا با سامانه ادوب کانکت، استفاده بسیار آسان، زنده و امکان پرسش پاسخ،قابلیت بازبینی فیلم ضبط شده کلاس تا روز کنکور، بازدهی بسیار بالا

خیر اینطور نیست. شما می تونید بدون شرکت در کلاس یا حتی آزمون آزمایشی به رتبه عالی در کنکور برسید ولیکن ما میگیم که چنین کاری ریسک بزرگی بهمراه دارد که آن ریسک قبولی نیست! بلکه ریسک اتلاف زمان و توان شماست:

کلاس های مواد کنکور به شما کمک میکنه که اولاً مطمئن تر  و ثانیا با زمان و توان بسیار کمتری  به رتبه های عالی تک یا دورقمی برسید.

مهم ترین نکته در خصوص موفقیت کنکوراستفاده صحیح از انرژی و زمانه که این رو کلاس های مواد کنکور در اختیار شما قرار میده

خیر، واضح است که بدون شرکت در کلاس و آزمون هم می توان رتبه برتر کسب کرد اما از آنجایی که کنکور یک آزمون مهارتی است هر رشته قلق ها و ریزه کاری های خاص خود را دارد. کلاس های کنکوری زمان و انرژی مورد نیاز برای موفقیت را بشدت کاهش می دهند و با یک تلاش و زمان یکسان، با کلاس کنکور نسبت به مطالعه شخصی می توان به نتیجه های به مراتب بهتری دست یافت. مهم ترین نکته در راه کنکور استفاده صحیح از انرژی و وقت است که با شرکت در کلاس می توان به آن رسید.

این یک تصور کاملاً غلطه! کلاس کنکور قراره کار شمارو بسیار راحت تر کنه نه اینکه وقت شمارو بگیره. اتفاقاً این کلاس ها برای افرادی که وقت کافی ندارن حیاتیه! چون اگه قرار باشه شما خودت از کتاب بخونی به چند دلیل وقتت خیلی بیشتر گرفته میشه :

 1. کتاب های کنکوری  بسیار خلاصه  به مباحث اشاره کرده اند و این باعث میشه برخی مباحث رو متوجه نشید و باتوجه به اینکه کنکور هم به سمت مفهومی تر شدن پیش میره، نیاز باشه برید کتاب مرجع بخونید و همین کافیه برای گرفته شدن وقت و انرژی شما ...
 2. کتاب های مرجع اصلاً مناسب خوندن واسه کنکور نیستند! وقت بسیار زیادی از شما میگیرن، همون وقتی که قراره بذارید سرخوندن دیتر و سجادی، میذارید برای خوندن ریاضی و زبان و اونها خیلی بیشتر بهتون کمک میکنه!
 3. شما اهمیت و بودجه بندی مباحث رو نمی تونید از کتاب ها متوجه بشید، نمی دونید باید کدوم مبحث رو بیشتر بخونید و کدوم مبحث رو کمتر و یا حتی اصلاً نخونید!

کلاس های مواد کنکور این مسائل رو حل میکنه، پس هنوزم فکر میکنید خودتون بخونید راحت تر و سریع تره ؟!

شما اگه این سوال رو پرسیدی احتمال بسیار زیاد هنوز تجربه شرکت در هیچ کلاس آنلاینی رو نداشتی! اونم کلاس های آنلاین مواد کنکورو !

کلاس آنلاین مزیت های بسیار زیادی داره و از جهاتی بازدهی بالاتری نسبت به کلاس های حضوری داره. چند مزیت این کلاس ها رو کوتاه اشاره کنیم:
1- عدم نیاز به حضور و عدم وجود خستگی و اتلاف وقت رفت و آمد.
2- ضبط شدن کلاس ها و امکان بازبینی تا روز کنکور
3- امکان پرسش و پاسخ در کلاس از استاد سایر همکلاسی ها
4- امکان برگزاری در ساعات عصر و شب و عدم تداخل با تایم اداری

اتاق فرار